BİZİMLE ÇALIŞMAK

Domino mükemmel hizmet ve yüksek düzeyde profesyonelliği taahhüt eder. ‘Sürpriz yok’ politikamız her şeyi planlamak, her şeye hazırlıklı olarak hiçbir şeyi şansa bırakmamak ve iletişim hatlarını her zaman açık tutmak anlamına gelir.

Tam donanımlı hizmet sunan bir şirket olarak, kongre veya toplantınızın başından sonuna kadar her aşamasını yönetebiliriz. Alternatif olarak, görevlendirdiğiniz diğer uzman şirketlerle de çalışmaktan mutlu oluruz. Sunduğumuz hizmetler ve uzmanlıkla bu şirketlerle ortak çalışabiliriz.

Belirgin maliyet etkinliği, istikrarlı ilişkiler ve detaylı proje bilgisi gibi sürekli kongre ortaklığının sağladığı avantajların farkında olan müşterilerimizin birçoğu bizimle üç-yıllık sözleşme dönemleri halinde çalışmaktadır.

Gelecek kongre veya toplantınız için neler yapabileceğimizi görmek için,

HİZMET SUNUMU
Yönettiğimiz her projede sistem-tabanlı titiz bir yaklaşım sergileriz. Öncelikle, tüm etkinlik süresini kapsayıp yönlendirecek detaylı dokümantasyonu hazırlarız: Proje boyunca tekrar tekrar değerlendireceğimiz proje planı, stratejik pazarlama planı, bütçe ve nakit akışı öngörüleri, sponsorluk planı ve kapsamlı risk analizi.

Süre taleplerinizin öngörülebilir, planlanmış ve açıkça tanımlanmış olmasını garantilemek için sizin katılımınızı proje ömrü boyunca yönetiriz. İşlemlerimizi şeffaf tutarak size tam, kesin ve zamanında raporlama yapmaktayız. Ayrıca tüm projeyi kalite, süre ve bütçe hedefimize uygun olarak kontrol altında tutarız

PAZARLAMA
Pazarlama stratejisi ve etkinlik markalaşmasından basılı promosyon malzemeleri hazırlamaya kadar, kongre veya toplantınızın teşvik edilmesinin tüm yönleriyle ilgilenmekteyiz.

Etkinlik web sitenizin, tasarım, yapı ve içerik yönetimini gözden geçirerek, etkinlik halkla ilişkilerinizi yönetip ve e-postanıza veya adres veri tabanınıza doğrudan postalar hazırlarız. Etkinliğinizin sosyal veya diğer çevrimiçi medya yoluyla teşvikinin orkestrasyonunu da yapabiliriz.

FİNANS
Finansal bütünlük bizim iş ve proje yönetim sistemlerimizin temelidir. Titiz finansal yönetim uygulamalarımız projenin güvenliği için sizde tam güven oluşturacaktır. Finansal planlamamız, bütçeleme, nakit akışı, öngörü ve kayıt ödeme sistemlerimizin hepsi rakipsizdir.

Proje fonlarınız bağımsız banka hesaplarında korunmuş olup kesinlikle başka hesaplarla karıştırılmamaktadır. Ayrıntılı, hassas, zaman boyutlu finansal raporlar detaylı etkinlik sonrası analizimize kadar projenin her aşamasında parasal konularda sizi tam olarak bilgilendirir. Küresel uzmanlık
IAPCO ile olan yakın ilişkimiz sayesinde uluslararası konferans düzenlemede en yeni fikirlere erişmemizi sağlar. Endüstrinin değişik disiplinleri yelpazesinde dünya boyutunda uzmanlarla çalışarak tasarım, teknoloji, pazarlama ve iletişim alanlarındaki yeni fikirleri ve yaklaşımları sürekli olarak yakından takip ederiz.

Bu ilişkiler bize global bir perspektif sunarak ve uluslararası pazardan dakika boyutunda farkındalık sağlayarak, Türkiye’deki işimizi gelişmişlik ve yaratıcılık açısından farklı bir boyuta taşır.

TEKNOLOJİ
Yeni teknolojiler, oturumlar sırasında canlı bağlantılar ve gerçek zamanlı delege geri bildirimlerinden etkinlikler sırasında sosyal pazarlama ve ağlara kadar konferans alanında heyecan verici fırsatlar sunmaktadır.

Teknolojideki tüm yeni gelişmeleri takip ederek, uygun olanlarının erkenden benimsenmesini sağlıyoruz. Sonuçları etkinlik, hassasiyet, şeffaflık ve olağanüstü hizmet sunumu olmak üzere, teknik yenilikleri hem etkinliğiniz hem de sahne gerisinde sistemlerimiz için nasıl uygulayacağımızı bilmekteyiz

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK
IAPCO Sürdürülebilirlik Çalışma Grubu’na katılımımız sayesinde, kongre ve toplantı yönetimi sürdürülebilirlik önlemlerine ilişkin uluslararası en iyi uygulamalarda tecrübe sahibiyiz.

Sürdürülebilirlik önlemlerinin hem pratik hem de maliyet etkin olmak üzere nasıl uygulanması gerektiğini bilmekteyiz. Mekan, ulaşım, konaklama, sesli/görsel prodüksiyon, yiyecek ve içecek servisleri, fuar ve kongre malzemeleri, pazarlama, iletişim ve karbon dengeleme gibi konularda sürdürülebilirlik girişimlerinin uygulanmasında size rehberlik yapabiliriz.

Domino ayrıca kendi faaliyetlerinde de sürdürülebilir iş pratikleri uygulamaktadır.

ETKİNLİK GÜNÜ
Etkinliğinizin günü geldiğinde, her türlü son düzenleme yapılmış ve saatler öncesinden iki kez kontrolden geçmiş olacaktır. Herkes bilgilendirilmiş, her sistem test edilmiş kolayca çalışmaya hazır olacaktır.

Saha ekibimiz katılımcılar, konuşmacılar, tedarikçiler ve stant sahipleri ile iletişim halinde olarak sahne önündeki ve arkasındaki sorunları kolaylıkla ve profesyonellikle halleder.

Sizin Kongre veya etkinlik yöneticiniz etkinlik boyunca yanınızda olarak sorunlarla ilgilenecek ve sizi sponsorlar ve misafirlerinizi ağırlama zevkiyle baş başa bırakacaktır .

ETKİNLİK SONRASI ANALİZ
Etkinliğinizden sonra, ekip bilgilendirmesinden kayıt istatistikleri analizi ve tam finansal raporlamaya kadar projenin detaylı bir gözden geçirmesini yapmaktayız.

Katılımcılar, sponsor ve sunumculardan geribildirimler talebinde bulunup bunları size referans oluşturması için grafik ve özetlere dönüştürüyoruz. Bu bilgi orijinal vizyonunuz ve gelecek planlamanıza yönelik projenin başarısını ölçmek için paha biçilmez değerdedir.

Ayrıca projenin başında kararlaştırılmış kilit performans ölçümlerine göre sunduğumuz hizmete ilişkin de geri bildirim alırız, böylece sürekli olarak bir şeyler öğrenir ve kendimizi geliştiririz.