Guinness Rekorlar Kitabına geçmiş olan ünlü domino taşları gösterilerini hatırlayın. Bu gösterilerde on binlerce domino taşı, bir sonrakini devirecek biçimde dizilmekte ve sonra da sadece ilk taşın düşürülmesiyle tüm sistem harekete geçmektedir. Domino taşlarından oluşan zincirin bazı noktalarına ilginç düzenekler kurulmakta; örneğin bir taşın düşmesi küçük bir vinci harekete geçirmekte, vinç, uzağa taşıdığı tek bir domino taşını tam gerekli noktaya koyup düşürerek yeni bir zincirleme düşüş başlatmaktadır.

Elbette böyle bir domino gösterisi izleyen bir insan, tüm bu taşların ve düzeneklerin, bulundukları yere, rüzgârla, selle ya da yer sarsıntısıyla "tesadüfen" geldiklerini düşünmez. Her taşın büyük bir dikkat ve bilinçle yerine yerleştirilirdiği açıktır. Sistem çok farklı parçaların çok hassas dengelerle bir araya gelmesiyle oluşmuştur ve açık bir "tasarım" ın göstergesidir.

Kendimizi pek de ciddiye almamamızdan olsa gerek, işlerimizi hep ciddiye aldık. Her müşterimizi yeni bir proje olarak ele alıp, önce şirketin kurumsal kimliğini, vizyonunu anlayıp ona göre çözümler ürettik. Doğrusunu söylemek gerekirse, çok da başarılı olduk; olmaya da devam ediyoruz.

Pek mütevazı değiliz işimiz söz konusu olduğunda. Çok severek, keyifle, mutlulukla yapılan her işin başarılı olacağına inancımız sonsuz.

Bu nedenle de işlerimizde seçiciyiz. Yenilikçi ve üretici olmayan, hem bizi hem çalıştığımız şirketi ileriye taşımayacak, geriye götürecek projelere, inanmadığımız işlere talip değiliz. Hayat, zamanı hoyratça harcamak için çok kısa...