BAŞARILI ORGANİZASYON ORTAĞINIZ

DOMiNO, şirket toplantları, teşvik organizasyonları, team building aktiviteleri, kurumsal seyahat, medikal sempozyum ve seri toplantılar, ürün lansmanları, kurumsal iletişim ve etkinlik yönetimi alanlarında uzmanlaşmıştır. Hem Türkiye içinde hem Türkiye dışında 80 binin üzerinde otel ve mekâna ulaşabileceğiniz veri tabanı ve avantajlı fiyatlarla sizlere zaman ve para tasarrufu sağlamayı garanti ediyoruz.

Her etkinlik için bir yönetici ve proje ekibi ile sizlere yaratıcılık, planlama ve yönetim gibi tüm etkinlik aşamalarında 7/24 anlayışıyla hizmet vermekteyiz. Bu, 1000 kişilik bir gala yemeği, 50 kişilik bir yurt dışı seyahati veya İstanbul'da küçük çaplı bir toplantı olabilir.

Etkinliklerinizde ne kadar rol almamız gerektiğini sizler belirleyeceksiniz. Bazı müşterilirimiz hedeflerini sıralar, bütçeyi belirler ve bizden bu doğrultuda bir konsept geliştirmemizi ister; bazıları ise, oldukça kesin fikirler, hatta nerdeyse hazır bir projeyle gelir. Bize düşen ise, her durumda deneyimlerimizi sizlerele paylaşarak, müşterileriniz, çalışanlarınız veya katılımcılarınız muhteşem bir organizasyonun keyfini sürerken firmanıza ölçülebilir bir yatırım dönüşü sağlayacak projeler üretmektir.